Diskuze

Vítejte na stránce, kde nám a ostatním zákazníkům můžete zanechat vaše zkušenosti s naším obchodem a dát nám případně Vaše podněty na zlepšení 😊

Napsat komentář: Hana Ùředníčková Zrušit odpověď na komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

115 comments on “Diskuze

  1. Eva Vaňková

    E shop má velký výběr nejvíce se mě líbí barevné respirátory… uvítala bych více barev jednorázové roušky.stranky také super přehledně

  2. Hana Ùředníčková

    Moc pěkně řešený e-shop. Nabídka přehledná, ucelená, vybere si každý,i ten,kdo preferuje české výrobky. Rozumné ceny. Vše k tématu na jednom místě. Nestálo by v této souvislosti do nabídky zahrnout i klasickou desinfekci?

  3. Jaroslava

    Stránky jsou pěkné, přehledné. Široký výběr produktů a výrobků…..
    Za senzační ceny 🙂

  4. Václava Březinová

    Objednávám pravidelně. Poprvé to byly látkové roušky, kdy nebyl ještě eshop. Poslala jsem sms na fb a druhý den doručeny až domů. Současný eshop je přehledný, zboží dostatek. Večer objednám a ráno osobně vyzvednu. Za mne perfektní.

  5. Marky Bártů

    Stránky jsou přehledné, dostatečné zastoupení produktů přesto bych uvítala větší barevnost respiratorů a u každého výrobku země původu, u dětských roušek a respiratorů pro jaký věk jsou vhodné

  6. Markéta Nováková

    Výběr je veliký a zároveň přehledný. Je to skvělý jen doufám, že už je brzo nebude potřeba.

  7. Kristýna Sachrová

    Líbí se mi výběr produktů, zatím jsem nenašla nic co by mi nevyhovovalo. Už jsem si od vás objednávala . Kristýna Sachrová